Kategorie
Home Automobily Příslušenství Autopotahy, koberečky Autostan / střešní stan / kempování /

Autostan / střešní stan / kempování /

České Budějovice
8. 8. 2022 - 09:55
45 990 Kč
Prodávající

Popis

Střešní stan SkySleeper 140 od SpímeNaStřeše.cz

Ihned k odběru.

Základní konstrukce střesního stanu je vyrobena z hliníku, který je následně lakován. Na konstrukci je podlážka z voštinového plastu. Použití těchto materiálů výrazně snížilo hmotnost střešního stanu. Důmyslná konstrukce střešní skořápky (použití vhodného plastu a hliníkových výztuh) umožňují střešnímu stanu nízký a elegantní profil. Otevření stanu je zajištěno plynovými vzpěrami a pákovým systém. Otevření a složení tak zvládne i dítě. Zajištění stanu je pomocí osmi nerezových spon, které můžete zajistit závlačkou nebo visacím zámkem. Střešní stan od SpímeNaStřeše.cz díky použitým materiálům a konstrukčním řešením, lehký a nízký. Díky tomu Vás minimálně omezuje při jízdě a šetří Vám palivo.
Stěny jsou vyrobeny z nepromokavé tkaniny. Střešní stan má 2 vchody, 2 okna a 2 mikro ventilace, vše doplněno moskytiérou. Stan obsahuje 5 cm vysokou matraci s odnímatelným potahem. Ve stanu je také myšleno na úložný prostor, uvnitř naleznete dva kapsáře a u chodu si může jednoduše připevnit botník na dva páry bot.

Rozměry autostanu: délka 215 cm, šířka 140 cm, výška 95 cm (složený 24 cm). Prostor v uzavřené poloze je dostatek ně velký pro ponechání lůžkovin.

Střešní stan obsahuje:
• 5 cm matraci s odnímatelným potahem
• Teleskopický žebřím až do výšky 240 cm
• vak na žebřík
• bezpečnostní systém proti odcizení stanu
• solární lampičku
• montážní sadu
• Přídavný kapsář na boty (botník)

Více naleznete na www.spimenastrese.cz, facebookovýck stránkách nebo videa na Youtube. Další dotazy Vám rádi zodpovíme.Vhodné pro: cestovatele a milovníky Outdoor aktivit, autokempink, kempink. Vhodná alternativa za obytné auto, obytná dodávka, karavan.

Základní údaje

Oblast inzerce
České Budějovice
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
73423726931703587563
45 990 Kč
Prodávající

Autostan / střešní stan / kempování /

Zavřít Zavřít
Prodávající
Luboš Rončák
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!