Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Koupím stará autorádia, znaky aut, návody, foto veteránů aj.

Cena:

neuvedeno

Povinné ručení

spočítat povinné ručení
Popis:

Koupím stará autorádia: Philips - např. typ 247B aj. předválečné nebo těsně poválečné autorádio Philips, autorádia Tesla - převážně model Orlík, dále mám zájem o autorádio Blaupunkt Praha montované do Tatra 603.

Koupím staré auto-znaky, přední i zadní z vozů: Tatra, Praga, Aero, Škoda. Možno i různé nápisy, lišty. Koupím staré plechové, smaltované výrobní štítky z vozů Praga, Aero, DKW, Wikov, Bugatti, Tatra, Škoda, Mercedes, Jawa, BMW aj. Jen do roku výroby cca 1955.

Koupím návody, technické příručky, seznamy náhradních dílů na auto moto veterány. I dobové prospekty, jednolisty (na přední straně vyobrazený vůz, na zadní straně technické údaje - není podmínkou), různé nákresy, knihy, vše s tematikou nejlépe předválečných vozů.

Koupím i staré fotografie, kde je alespoň z 50% vyobrazen (nejlépe přes celou fotografii) starý automobil - Praga, Tatra, Škoda, Aero, Mercedes, starý motocykl Jawa, ČZ aj.

Nabídněte přes formulář zde, emailem nebo telefonicky.

Oblast inzerce:

Moravskoslezský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

3001111

Počet zhlédnutí:

658 066x

Zhlédnutí detailu:

7 645x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 751 inzerátů