Home Automobily Příslušenství Kamery do auta CarPlay chytré zařízení Android AI - NOVÉ
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

CarPlay chytré zařízení Android AI - NOVÉ

Brno
18. 11. 2022 - 13:06
2 000 Kč
Prodávající

Popis

Chytré zařízení Android AI pro auta s funkcí Apple CarPlay + bezdrátový adaptér pro telefony iPhone a Android. Pomocí SIM a SD karet vám toto samostatné multimediální centrum umožňuje používat aplikace operačního systému Apple / Android na obrazovce palubní desky automobilu. Vyznačuje se velmi rychlým a plynulým chodem systému a stabilním připojením.Vlastnosti:

Pouze pro vozy s továrním systémem Apple CarPlay vyrobené od roku 2016: Maserati, Porsche, Mercedes, Audi, Volvo, VW, Ford, Seat, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Nissan, Honda, Toyota, Susuki, Cadillac, Buick, Chevrolet, Land Rover, Lexus, Hyundai, Kia.

Výkonné multimediální centrum (systém Android 9.0, 8jádrový procesor, 4GB RAM + 64GB ROM paměť rozšiřitelná až na 128GB SD kartou), umožňuje stahovat libovolný navigační program z Google Play, sledovat Netflix, Youtube, poslouchat Spotify. Umožňuje přehrávat multimediální soubory přímo z SD karty.

Vyznačuje se vysokým výkonem, rychlým automatickým připojením, plynulým chodem systému a nepřetržitým bezdrátovým připojením.

Integrované bezdrátové CarPlay a Android Auto. Jako bezdrátový adaptér CarPlay je určen pro chytré telefony Apple iPhone a Android s 5GHz Wi-Fi výbavou.

Podporovány jsou hlasové příkazy Google Assistant/Siri a tlačítka na volantu, knoflíky nebo ovládání pomocí dotykové obrazovky. Kompatibilní s továrním mikrofonem a reproduktory.

Automaticky kompatibilní s obrazovkami různých velikostí a rozlišení. Má funkci rozdělení obrazovky na 2 části pro různé aplikace současně, funkci zrcadlení obrazovky telefonu.

Integrovaná navigace GPS, GLONASS, Beidou.

Zařízení disponuje dvoupásmovou Wi-Fi 2,4G/5G a výbavou Bluetooth 5.0. Duální bezdrátový modul pro handsfree a další externí BT zařízení.

Optimální design přizpůsobený vozu s větracími otvory pro efektivní odvod tepla, antistatický, odolný proti otřesům a nárazům.

CarPlay chytré zařízení Android AI - NOVÉ

Zavřít Zavřít
Prodávající
Juraj V.
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!