Home Automobily Autodíly LPG, CNG díly Výměna LPG nádrže včetně revize Praha 9

Výměna LPG nádrže včetně revize Praha 9

Hlavní město Praha
26. 4. 2021 - 08:28
7 999 Kč
Prodávající

Popis

Krátké objednací lhůty (max do týdne) a rychlá vyměna Vaší LPG nádrže v Praze 9 – Újezdu nad Lesy. Orientační cena výměny nádrže, nového těsnění pod multiventil, zápisu nové nádrže do LPG přílohy a revize cca 7.990 – 8.990 Kč podle velikosti Vaší stávající LPG nádrže.

Neváhejte se s námi poradit na Tel. 775 251 750 (neumíme přijmout SMS) nebo WhatsApp nebo email info@lpg-obchod.cz

Pro určení správného typu (nádrž místo rezervy vnitřní nebo vnější nebo nádrž válcová) a velikosti nádrže pošlete prosím fotky Vaší nádrže, výrobního štítku s vyraženými údaji (D = průměr v mm, H = výška v mm, L = hrubý objem nádrže v litrech) a foto ventilu na email nebo WhatsApp.

ZDARMA kartička na trvalou slevu LPG na čerpacích stanicích TOMEGAS Praha. Nové nádrže rok výroby 2023. Součástí každé nádrže je originální certifikát - pasport od výrovbce nádrže.

LPG nádrž má životnost 10 let a určuje ji výrobce nádrže. Po této době nelze zaručit stálost bezpečnostních parametrů tlakové nádrže. Po vypršení termínu platnosti tlakové zkoušky, a tedy ukončení její životnosti, je nutné ji vyměnit. Prodloužení životnosti nádrže vykonáním tlakové zkoušky není možné.

Zprostředkujeme Vám také měření emisí (ME) a technickou kontrolu (STK). Po objednání na konkrétní den auto ráno přivezete a odpoledne vyzvednete. Možnost přistavit auto i odpoledne nebo večer den předem. Praha 9 – Újezd nad Lesy.

Základní údaje

Oblast inzerce
Hlavní město Praha
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
34668374174438077027
7 999 Kč
Prodávající

Výměna LPG nádrže včetně revize Praha 9

Zavřít Zavřít
Prodávající
LPG-OBCHOD.cz
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!