05.09.2017 18:15   |  Nabídka / Prodám   |  Autodíly   |   Palivové systémy
Cena: 600 Kč
Popis:

Jednotka FuelMAX se skládá ze dvou identických polovin. V každé z nich je umístěn magnetický frekvenční rezonátor. V okamžiku přiložení obou polovin proti sobě na přívodním palivovém potrubí dochází k vytvoření laděné rezonanční komory. Silné magnetické pole vytvořené neodymovými supravodiči začne oddělovat uhlovodíkové řetězce v protékající pohonné látce. Dochází tak k procesu tříštění molekulových shluků a vzduch má snadnější přístup k jednotlivým molekulám. To má za následek dokonalejší spalování pohonné látky, nárůst výkonu motoru a následné snížení spotřeby paliva.

Dokonalejším spalováním k úsporám paliva do obsahu 3.500 ccmVšichni renomovaní výrobci pohonných hmot se snaží různými přísadami zušlechtit palivo tak, aby při jeho spalování docházelo k co možná největší účinnosti.
V amerických laboratořích firmy International Research & Development byl odzkoušen a firmou General Motors Company patentován zcela ojedinělý způsob úpravy paliva. Nejedná se o přidávání přísad do paliva, ale o dodatečnou úpravu paliva přímo v automobilu.
Tuto úpravu provádí jednotka s obchodním názvem FuelMAX. Činnost jednotky zajišťují dva frekvenční rezonátory umístěné vně přívodního palivového potrubí.
Při průchodu paliva silnou frekvenční rezonancí dochází k procesu oddělování uhlovodíkových shluků, což má za následek snadnější přístup kyslíku k jednotlivým molekulám.

Testy prováděné na motorech s takto upraveným palivem prokázaly, že výskyt jednotlivých nespálených částí (emisí) po instalaci FuelMAXu se díky dokonalejšímu spalování snížil až o 30%.
Zkouškou na brzdných válcích byl zároveň zjištěn nárůst výkonu a celkové vyhlazení průběhu křivky točivého momentu motoru. Tyto skutečnosti mají za následek klidnější a rovnoměrnější chod motoru, který ke své činnosti při zachování stejných parametrů potřebuje méně pohonných látek.sedm let záruka, záruka originálního výrobku

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Jindra
Odkaz: www.nosice-na-auto.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
5667345
Počet zhlédnutí:
63 283x
Zhlédnutí detailu:
2 171x