05.09.2017 18:23   |  Nabídka / Prodám   |  Příslušenství   |   Přívěsy, vozíky
Cena: 6 590 Kč
Popis:

Nosič SWING Forester Z - povrchová úprava zinek


Zvětší přepravní možnosti vašeho automobilu a ušetří vás nepříjemnému znečištění a poškození interieru vašeho vozidla. Věříme, že i verze Forester se stane oblíbenou pomůckou myslivců, chalupářů a řemeslníků.


Nosič zavazadel SWING Forester je určen jako nosič pro dopravu a převoz různého nákladu za předpokladu jeho pevného, rovnoměrně vyváženého a bezpečného upevnění na plošině. Lze jej montovat na typy spojovacích tažných zařízení osobních a terénních automobilů kategorie M1 a N1 s minimálním svislým statickým zatížením na kouli 50 kg (60,75 kg, případně vyšší).

Maximální svislá síla na kulový čep na průměr 50 mm dle ISO 50 nesmí přesahovat hodnotu uvedenou v návodu k použití nebo na typovém štítku tažného zařízení.

Nosič zavazadel je vyroben a svařen z masivních ocelových profilů a podlahovou část tvoří přivařené síto. Nákladní prostor plošiny 60 x 120 cm je ohraničen 15 cm vysokou ohrádkou. Připojení na kouli tažného zařízení je upínacím segmentem, který je součástí nosné konstrukce. Tato lety a praxí ověřená konstrukce zaručuje pevné spojení s vysokou nosností. Konstrukce plošiny je kompletní svařenec a nemá jediný šroubový spoj.

Jeho konstrukce odpovídá požadavkům Zákona 56/01 Sb . Pro povrchovou úpravu je použit práškový email, nebo žárové zinkování.Technické parametry

Celková hmotnost nosiče zavazadel Forester II je 12,1 kg


Nosnost: doporučeno 150Kg (max 200kg ,dle typu TZ a automobilu)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


Jindra
Odkaz: www.nosicenaauto.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
5981377
Počet zhlédnutí:
90 739x
Zhlédnutí detailu:
4 127x