Home Automobily Autodíly LPG, CNG díly

Ochrana – přimazávání ventilů FlashLube pro auta na LPG

Celá ČR
15. 3. 2016 - 08:46
1 575 Kč
Prodávající

Popis

FlashLube – originální australská dávkovací souprava k ochraně ventilů včetně první náplně 0,4L. Náhradní náplně od 1 litru a od 575 Kč.

Originální australské koncentrované aditivum FlashLube minimalizuje opotřebení ventilových sedel a vzájemný styk kovových částí u vozidel s pohonem na plyn LPG. FlashLube obsahuje kvalitní tekutý kov s prodlouženým ochranným účinkem, který tvoří ochranný film mezi ventilem a ventilovým sedlem, čímž snižuje teplotu působící na ventily. FlashLube prokazatelně prodlužuje životnost motoru.

Přidávání aditiv do paliv vzniklo v důsledku zákazu používání olova, které mimo jiné chránilo ventilová sedla. Proto se do benzínu přidávají různá aditiva, např. okysličovadla, zvyšovače oktanového čísla, antioxidanty, mazivostní přísady proti zatloukání ventilových sedel a další. Tyto aditiva však plyn LPG neobsahuje, je na rozdíl od benzínu palivo tzv. „suché“, do kterého je vhodné použít aditiva pro zvýšení promazávací schopnosti. FlashLube na rozdíl od konkurenčních „napodobenin“ obsahuje aditivum s unikátní recepturou přidávání velmi drahých složek, zejména účinného maziva, tekutého kovu, ke snižování opotřebení ventilů a ventilového sedla.

Spotřeba aditiva: Cena spotřebovaného aditiva FlashLube na 100 km je cca 5.20 Kč. (Při spotřebě auta 9 L plynu LPG na 100 km spotřebujete 9 ml aditiva FlashLube)
Bezpečnost: aditivum FlashLube je nehořlavé, nejedovaté a tudíž bezpečné.

Žádejte pouze originální australskou ochranu ventilů od vynálezce přimazávání ventilů, vědce Wolfganga Kluennera, mnohokrát oceněného, naposledy na LPG veletrhu GasShow 2013.

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
62434838088376377454
1 575 Kč
Prodávající

Ochrana – přimazávání ventilů FlashLube pro auta na LPG

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jindřich Král
Vaše e-mailová adresa
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!